Belgická piva - Bistro StarsHollow & Čajovna Magnolia

Přejít na obsah
Kwaremont 16%, Belgian Blond Ale (sklo 0,33l)
Belgická piva
Kwaremont je jako vražedný, dlážděný výstup Oude Kwaremont ve vlámských Ardenách: ohnivý a nabitý charakterem. Toto plné sladové pivo přináší v prvním doušku náraz sladového pocitu, po kterém toužíte po každé cyklistické vyjížďce. Světlé, svrchně kvašené pivo s obsahem alkoholu 6,6%, který odpovídá nejstrmějším svahům ve vlámských Ardenách. Chutná a voní jemně sladově s vyváženou hořkostí vybraného chmele. Doporučení - Kwaremont je pivo vařené pro opravdové cyklisty a pro všechny, kdo prostě jízdu na kole milují. Je největší odměnou po každé cyklistické vyjížďce.
Kwaremont je vhodný v každé roční době a je výborný na žízeň.
90 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Kwaremont 16%, Dárkový set 4x0,33l + 1xsklenice
Belgická piva
490 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Gulden Draak 22% Belgian Strong Ale (sklo 0,33l)
Belgická piva
Silné belgické pivo ve stylu Belgian Strong Dark Ale je tmavé těžké, silné, kořeněné, svrchně kvašené pivo s bohatou charakteristickou chutí a vůní, v které lze nalézt náznaky čokolády, portského vína i kávy. Fermentace proběhla jak v sudu a probíhá následně i v láhvi, což pivu zajišťuje dlouhodobou konzervaci s postupným vývojem chuti.
100 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Kasteel Rouge 18%, Višňové svrchně kvašené pivo (sklo 0,33l)
Belgická piva
Kasteel Rouge je unikátní směs Kasteel Donker a třešňového likéru. Je to jedno z nejsilnějších svrchně kvašených ovocných piv. Jemně narůžovělá pěna po nalití dlouho drží a překvapí vás úžasná vůně zralých višní. Toto výborné ovocné pivo si může vychutnat jako aperitiv a především ženy ho milují.
100 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Kwak 19%, Jantarové svrchně kvašené pivo (sklo 0,33l)
Belgická piva
Pauwel Kwak patří mezi silná polotmavá svrchně kvašená belgická piva. Vaří ho již sedmá generace rodiny Bosteels v pivovaru stejného jména ve vlámském městečku Buggenhout, který byl založen v r. 1791. Pivo se vaří ze tří druhů sladu s přidáním malého podílu bílého kandysového cukru. Chuť a vůně sladová, při doznívání připomínající náznak brandy a hrozinek. Podává se chlazené na 13°C v tradiční sklenici svérázného tvaru, která se v době koňských dostavníků dala zasunout do třmenu, a tak byla jezdci stále po ruce.
75 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Tripel Karmeliet 19%, Klášterní světlý belgický Tripel Ale (sklo 0,33l)
Belgická piva
Klášterní světlé svrchně kvašené pivo.
Tripel Karmeliet je poměrně nový druh svrchně kvašeného piva, vařený ve vlámském pivovaru Bosteels podle klášterní receptury ze 17. století ze tří druhů obilí – ječmene, pšenice a ovsa. Je to pivo silné, silně kořeněné s překvapivě květinovou vůní a smetanovou pěnou. Podává se chlazené na 10°C v elegantní sklenici, zdobené heraldickými liliemi.
75 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Hopus 18%, Belgian IPA (sklo 0,33l)
Belgická piva
Hopus je nachmelené hořké pivo snoubící v názvu chmel (hop – angl.) a práci (opus – latin.). Při jeho pití zapomenete na ovocnou chuť, sladkost a vůni a raději si vychutnáte vzácný, silný a opravdový chmel. Pět různých druhů českého, slovenského a německého chmele, promyšleně dávkovaných, vytvoří unikátní vůni a hořkost, kterou si navíc můžete sami dávkovat podle momentální nálady a chuti. Vyrábí ho pivovar Lefebvre a prý vzniklo jako tajná šarže uvařená pro svatbu Paula Lefebvra.
90 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat


KONTAKT

Tel: 608 970 999
Email: info@bistroacajovnafrenstat.cz
Návrat na obsah