Holandská piva - Bistro StarsHollow & Čajovna Magnolia

Přejít na obsah
Bavaria IPA 0%, Nealko IPA (sklo 0,33l)
Holandská piva
Bavaria IPA je pivo vařené ze 4 unikátních odrůd chmele a přírodní minerální vody. Překvapivě pitelné nealko pivo s chmelovým charakterem. Tropické ovoce a citrusy jsou jasně rozpoznatelné ve vůni a chuti.
48 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Bavaria Wit 0%, Nealko pšeničné (sklo 0,33l)
Holandská piva
Osvěžující nealkoholické bílé pivo na bázi přírodních surovin a přírodní minerální vody z vlastního pramene. Je typicky zakalené a díky unikátnímu způsobu vaření si i přes absenci alkoholu zachovalo pšeničný charakter a příjemnou hořkost. Ve vůni objevíte příjemnou směs ovocných a kořeněných tónů.
45 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
La Trappe Blond 16%, Trappist Blond Ale (sklo 0,33l)
Holandská piva
Trapistické světlé svrchně kvašené pivo. Světlé, chladné, vysoce fermentované pěnivé pivo jasné barvy, jehož chuť dokonale vyhovuje evropským chuťovým návykům, a proto se dobře pije.
O pivovaru:
Název pivovaru La Trappe pochází z francouzského kláštera Notre-Dame de la Grande Trappe v normandském městě Soligny-la-Trappe, také známém jako La Trappe. Pivovar se nachází u kláštera na okraji města Tilburg v Nizozemí. Byl založený v roce 1884, aby mniši získali finance pro své charitativní povinnosti. Pivovar vaří pouze trapistická piva a je držitelem ochranné značky Authentic Trappist.
70 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat


KONTAKT

Tel: 608 970 999
Email: info@bistroacajovnafrenstat.cz
Návrat na obsah