Ládví Cobolis - Bistro StarsHollow & Čajovna Magnolia

Přejít na obsah
Cobolis Praotec Světlý ležák 12% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Chlebnatá a hořká dvanáctka zlaté barvy s bílou hustou pěnou. Je uvařená na dva rmuty z plzeňského sladu a žateckých chmelů. Chutná jako za našich praotců.
110 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Freedom Extra Session Brut IPA 4% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Toto pivo je opravdová svoboda pro všechny milovníky piva na ultimátní léto. Svěží pivko s nízkým obsahem alkoholu. Určitě nezůstanete jen u jednoho.
130 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Phoenix Brut IPA 8% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Stejně jako Phoenix mohl by být Brut IPA symbolem San Francisca, kde vznikl. Suchostí se blíží šampaňskému, proto Brut a název IPA si zaslouží bohatým chmelením. Osmička se sílou jedenáctky, úplně prokvašená a plná vůně a chuti chmelů.
135 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Nevada APA 11% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Lehké sladové tělo, střední vyvážená hořkost, intenzivní chmelová vůně a výborná pitelnost. Přesně taková je APA Nevada z pivovaru Cobolis z pražského Ládví. APA byla chmelená americkými voňavými chmely Citra a Cascade, které pivu dodávají intenzivní aroma nabité mandarinkami, pomeranči a dalšími citrusy. Znatelný je také nádech květin a jemný dotek koření. Nevada je lehoučké a skvěle vyladěné pivo, které vás pořádně osvěží!
120 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Grizzly Imperial IPA 18% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Grizzly je Amerika – Pale Ale slady, americké chmele, americké kvasnice. Vůně je citrusová a po jehličí, chuť ovocná a hořká. Grizzly je přímočaré pivo, silné jako grizzly.
130 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Independence Session NEIPA 13% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Nová Anglie, absolutní nezávislost, chmele jako když sypeš čaj do Atlantiku. Šťavnaté, kalné pivo bez hořkosti, voňavé, džusové. Najdete v něm tropické ovoce, citrusy, jehličí, koření a pryskyřice.
140 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Východní Independent NEIPA 14% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Dejte si naši Východní nezávislost, buďte na sebe slušní a nebuďte slepí k utrpení okolo Vás, jen tak můžeme náš svět udělat zase o něco lepším. Toto pivo je jen z jednoho speciálního blendu cryo chmele CRYO POP, který je také velice zaměřen na biotransformaci. Ale i to nám přišlo málo, a tak jsme použili speciální slad od skotské sladovny Crisp a to slad se sníženým obsahem polyfenolů Crisp Cleaer Choice Malt Extra Pale a navíc jsme přidali ovesný slad a nesladovanou pšenici ze stejné sladovny.
160 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat


KONTAKT

Tel: 608 970 999
Email: info@bistroacajovnafrenstat.cz
Návrat na obsah