Ládví Cobolis - Bistro StarsHollow & Čajovna Magnolia

Přejít na obsah
Cobolis Praotec Světlý ležák 12% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Chlebnatá a hořká dvanáctka zlaté barvy s bílou hustou pěnou. Je uvařená na dva rmuty z plzeňského sladu a žateckých chmelů. Chutná jako za našich praotců.
120 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Nevada APA 11% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Lehké sladové tělo, střední vyvážená hořkost, intenzivní chmelová vůně a výborná pitelnost. Přesně taková je APA Nevada z pivovaru Cobolis z pražského Ládví. APA byla chmelená americkými voňavými chmely Citra a Cascade, které pivu dodávají intenzivní aroma nabité mandarinkami, pomeranči a dalšími citrusy. Znatelný je také nádech květin a jemný dotek koření. Nevada je lehoučké a skvěle vyladěné pivo, které vás pořádně osvěží!
125 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Ďábelská šestka Summer Ale 6% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Lehký Ale se stupňovitostí pouze 6, vařený ze 6 sladů a 6 x chmelený, prostě ďábelský. Žádná nudná voda. Chmely mu dávají vůni a chuť kopru, kokosu, babiččiny ostružinové zavařeniny a mandarinky a také hořkost a smetanovost.
115 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Independence Session NEIPA 13% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Nová Anglie, absolutní nezávislost, chmele jako když sypeš čaj do Atlantiku. Šťavnaté, kalné pivo bez hořkosti, voňavé, džusové. Najdete v něm tropické ovoce, citrusy, jehličí, koření a pryskyřice.
145 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Washington NEIPA 17% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Podobně, jako tomu bylo u minulé New England IPA od pivovaru Cobolis, tak i tato 17° verze je neskutečně ovocná a šťavnatá. Za studena přidané chmely Simcoe, Citra a Amarillo se postaraly o ovocnou nadupanost, kde převažují pomeranče, ananas, mango a grapefruit. Lahodné, osvěžující a skvěle pitelné pivo.
155 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat


KONTAKT

Tel: 608 970 999
Email: info@bistroacajovnafrenstat.cz
Návrat na obsah