Ládví Cobolis - Bistro StarsHollow & Čajovna Magnolia

Přejít na obsah
Cobolis Ďábelská šestka Summer Ale 6% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Lehký Ale se stupňovitostí pouze 6, vařený ze 6 sladů a 6 x chmelený, prostě ďábelský. Žádná nudná voda. Chmely mu dávají vůni a chuť kopru, kokosu, babiččiny ostružinové zavařeniny a mandarinky a také hořkost a smetanovost.
115 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Bavorský inkvizitor XI - Pšenice 11% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Polotmavé pšeničné pivo bavorského typu nabízí bohatý chuťový zážitek a zároveň příjemné osvěžení. Je tmavě oranžové, zakalené. Voní po hřebíčku, meruňkách a po banánech. V chuti je meruňkové a chlebové, kořenité a banánové. Je hutné a příjemně nakyslé. Hořkost má velmi nízkou, říz vyšší, závěr suchý.
115 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Nevada APA 11% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Lehké sladové tělo, střední vyvážená hořkost, intenzivní chmelová vůně a výborná pitelnost. Přesně taková je APA Nevada z pivovaru Cobolis z pražského Ládví. APA byla chmelená americkými voňavými chmely Citra a Cascade, které pivu dodávají intenzivní aroma nabité mandarinkami, pomeranči a dalšími citrusy. Znatelný je také nádech květin a jemný dotek koření. Nevada je lehoučké a skvěle vyladěné pivo, které vás pořádně osvěží!
120 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Grizzly Imperial IPA 18% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Grizzly je Amerika – Pale Ale slady, americké chmele, americké kvasnice. Vůně je citrusová a po jehličí, chuť ovocná a hořká. Grizzly je přímočaré pivo, silné jako grizzly.
130 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Independence Session NEIPA 13% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Nová Anglie, absolutní nezávislost, chmele jako když sypeš čaj do Atlantiku. Šťavnaté, kalné pivo bez hořkosti, voňavé, džusové. Najdete v něm tropické ovoce, citrusy, jehličí, koření a pryskyřice.
140 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Cobolis Franklin NEIPA 14% (sklo 0,75l)
Pivovar Ládví Cobolis, Praha
Tato zakalená a šťavnatá 14stupňová New England IPA je nachmelena osvědčenou kombinací odrůd Citra a Sabro, díky kterým je krásně citrusová a ovocná s nádechem kokosu.
155 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat


KONTAKT

Tel: 608 970 999
Email: info@bistroacajovnafrenstat.cz
Návrat na obsah