Nachmelená opice - Bistro StarsHollow & Čajovna Magnolia

Přejít na obsah
Ležák 11%, Světlý ležák (sklo 0,75l)
Pivovar Nachmelená Opice, Krnov
Tradiční český ležák spodně kvašený, vařený dvourmutovým způsobem s jemnou hořkostí způsobenou českými odrůdami chmelů žatecký poloranný červeňák (ŽPČ) a Premiant.
100 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sun APA 12% (sklo 0,75l)
Pivovar Nachmelená Opice, Krnov
Svrchně kvašené pivo stylu American Pale Ale. Zlatavá barva, příjemná plnost, osvěžující hořkost a aroma květin, ovoce a citrusů po amerických chmelech Cascade, Amarillo a Mosaic.
105 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
IPA 14% (sklo 0,75l)
Pivovar Nachmelená Opice, Krnov
Vznešený pivní styl IPA s americkými chmely. Svrchně kvašené pivo s výrazným aroma po pryskyřici (až borovici), citrusech a tropickém ovoci. Typická je vyšší až suchá hořkost
115 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Hasta La Vista Summer NEIPA 12% (sklo 0,75l)
Pivovar Nachmelená Opice, Krnov
Hasta La VISTA znamená v překladu sbohem a protože se blíží konec léta, tak se loučíme tímto pivem i s létem. Jedná se o single hop NEIPU s novou americkou odrůdou VISTA. Tento chmel dodává pivu aroma po tropickém ovoci, melounu, broskvi a hruškách.
135 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Barrel Aged Imperial Stout 20% - Heaven Hill (sklo 0,75l)
Pivovar Nachmelená Opice, Krnov
Imperial Stout 20% je velmi silné černé až dezertní pivo se svými 9,5% alkoholu. My jsme jej uvařili v únoru 2020 a v březnu 2020 přesunuli do dřevěných sudů po bourbonu Heaven Hill a nechali v nich 12 měsíců zrát. Na konci března 2021 jsme pivo stočili do lahví, přidali trošku kvasnic a cukru a nechali ještě 6 měsíců dozrávat v lahvích. Výsledkem je tato speciální edice, kde můžete cítit charakter tmavého dřeva až višní, která pochází z tmavého piva a dlouhého ležení. Ve spojení s bourbonem pivo získalo jemnější charakter po dubovém sudu a vanilce.
269 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat


KONTAKT

Tel: 608 970 999
Email: info@bistroacajovnafrenstat.cz
Návrat na obsah