Rotor - Bistro StarsHollow & Čajovna Magnolia

Přejít na obsah
Rotor Dvouplošník 11%, Polotmavý ležák (PET 1l)
Pivovar Rotor, Kunovice
Dvouplošník je náš 11° jantarový ležák, který na rozdíl od toho pravého dvouplošníku nepatří do historických filmů. Pivko je sladší, s tóny karamelu a čokolády. Jako celá řada našich ležáků je i tento chmelen českými chmely.
100 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Rotor Turbolet 12%, Světlý ležák (sklo 0,75l)
Pivovar Rotor, Kunovice
Jako L410 Turbolet je i naše 12 Kunovická klasika, chmelená třemi nejpopulárnějšími českými chmely. Čistá, středně plná chuť sladu, vyvážená velkým množství chmele, který dodává našemu turboletu skvělou pitelnost za všech letových podmínek.
105 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Rotor Čmelák Witbier 12% (sklo 0,75l)
Pivovar Rotor, Kunovice
Elegantní, komplexní, voňavý. Vůně je příjemně sladká, ucelená, nese v sobě lehce ovocné a kořeněne tóny, ze kterých nejvíce vynikne koriandr a sladké citrusy, s velmi jemným pepřovým nádechem. Chuťová paleta je sladová a sahá skoro až ke sladkému pečivu, ale nese si i lehkou kyselost a přídechy citrusu a koření, takže spíš než k obyčejnému sladkému pečivu by se pivo dalo přirovnat k dortu s ovocným krémem. Witbier se hodí k lehkým, svěžím jídlům, rybám a mořským plodům, jemným sýrům.
105 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Rotor Bombardér IPA 14% (sklo 0,75l)
Pivovar Rotor, Kunovice
Ze západu USA až do týlu nepřítele jménem žízeň nese náš bombardér chmelovou pumu v podobě naší West Coast IPA. Chmelena 5 oblíbenými americkými odrůdami chmele, které připomínají tropické ovoce a citrusy. IPA je to správně více oktanové palivo.
120 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat


KONTAKT

Tel: 608 970 999
Email: info@bistroacajovnafrenstat.cz
Návrat na obsah