Sibeeria - Bistro StarsHollow & Čajovna Magnolia

Přejít na obsah
Sibeeria EveryDay Life, Světlý ležák 12% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Tradiční. Český. Plzeňský. Klasický varný postup s dvojitou dekokcí, dlouhou dobou ležení a pouze z nejlepších českých surovin. Používáme humnový slad z kounické sladovny pana Klusáčka a chmel Žatecký poloraný červeňák, abychom získali plné sladové tělo, ušlechtilou chmelovou vůni a příjemnou hořkost, díky níž se těšíte na každý další doušek.
100 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Le Mois Demi-Sec 12%, Motueka Dry Hop Saison (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Nemohl nám ujít moderní fenomén suchého února, proto jsme pro tuhle příležitost uvařili adekvátní pivo – co už je suššího než pořádný saison, že ano? Navzdory tomu, že je prokvašen téměř do nuly, si díky vysokému obsahu nesladovaného ječmene zachovává příjemně jemné tělo. Moderní nádech mu dodává štědré suché chmelení Motuekou, která doplňuje svým limetkovým aroma přirozeně jemný kořenitý charakter saisonových kvasnic.
120 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibberia Lollihop, West Coast IPA 15% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Vlajková loď pivovaru. Americká West Coast IPA nacpaná Citrou a Mosaicem, se svěží ovocně sladkou vůní tropického ovoce, ananasu, pryskyřice a citrusů a s chmelovou hořkou chutí se suchým dozníváním.
130 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Grapefruit Lollihop, Fruit IPA 15% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Ochucená verze naší West Coast IPA. Aroma grepové kůry perfektně ladí s chmely a umocňuje tak zážitek. Citrusová bomba, hořkost grepové kůry a šťavnatost grepové dužiny. To chceš! Lollihop na druhou.
145 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Hoppy Hippie NEIPA 17% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Pohodová, ale zároveň pořádně plná New England IPA s vyladěným kombem chmelů Nelson Sauvin, Citra a Idaho 7, které se postaraly o mohutné aroma svěží limetky, broskví a květin. Výsledkem je intenzivní a zároveň vyvážené pivo s krémovou texturou a chmelem nasycenou chutí.
165 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Rest in Space Cryo Hop NEIPA 19% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Cryo Hop NEIPA, 19° Plato, 7.5% ABV. Cryo Hops® jsou kryogenně zpracované chmelové pelety s podstatně vyšší koncentrací lupulinu (část chmele, kde se skrývá většina chmelových dobrot) než běžné chmelové pelety. Dosud jsme ještě nedělali žádné z našich piv výhradně z Cryo – až dosud. Rest in Space představuje Cryo Pop™, unikátní směs chmelů známou pro své úžasné ovocné aroma. Vyšší obsah lupulinu dodává této NEIPA výraznější hořkost a bezkonkurenčně intenzivní vůni mandarinek, broskví, tropického ovoce a citrusů.
175 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat


KONTAKT

Tel: 608 970 999
Email: info@bistroacajovnafrenstat.cz
Návrat na obsah