Sibeeria - Bistro StarsHollow & Čajovna Magnolia

Přejít na obsah
Sibeeria Boží ležák 13, Světlý ležák 13% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Naše originální třináctka plzeňského typu. Tradiční dvourmutový ležák s českými ušlechtilými chmely a plzeňským sladem je neobvykle doplněn prvotřídním britským sladem Maris Otter, který jen zdůrazňuje rafinované lehké tělo zakončené svěže hořkým dozvukem.
120 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Boží Session IPA 12% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
149 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Boží NEIPA 19% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Silnější New England IPA, která představuje ideální dárek pro milovníky voňavých a šťavnatých IPA s hromadou chmelu. Vyšší množství ječných sladů, pšenice i ovsa se stará o ultimátně jemné a plné 19stupňové tělo, zatímco trojice chmelových odrůd Idaho 7, Cashmere a Citra vás ohromí explozí ovocných tónů ve vůni i v chuti.
185 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Prapivo 13%, Gruit – bylinné pivo (plech 0,5l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Jak již naznačuje název, sládci pražského pivovaru Sibeeria se tímto netradičním počinem ve stylu Gruit snažili vytvořit pivo z dob dávno minulých, kdy se ještě při vaření nepoužíval chmel. A proto v Prapivu místo chmelu najdemedůmyslnou směs bylin, která nahradí všechno, co dnes v pivu dělá chmel. Tuto směs vymysleli v řemeslném lihovaru Landcraft a obsahuje řebříček, šalvěj, mátu, červený jalovec, puškvorec, jablečník, pelyněk a měsíček. Tento jedinečný "pivní stroj času", který ve sklenici vytvoří aroma rozkvetlé louky, byste si rozhodně neměli nechat ujít.
100 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Podzim 2023 Wee Heavy 17% (plech 0,5l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Podzim 2023 je klasické skotské Wee Heavy. Žádné moderní doplňky, jen pár sladů a anglický chmel. Pivo definované svou jednoduchostí. Anglický slad jsme doplnili špetkami karamelového a praženého ječmene, které Podzimu dodaly impozantní tmavě rubínovou barvu a aroma připáleného karamelu, kakaa, kávy a tmavého ovoce. Plné, robustní tělo vyvažuje zemitá hořkost chmelu East Kent Golding. To všechno dotváří nižší nasycení, které dodá nejen jemnější tělo, ale i působivý lavinový efekt při nalití do sklenice.
115 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Mango&Passion Fruit Sorbet 11%, Sour Ale (plech 0,5l)
Pivovar Sibeeria, Praha
V Sibeerii uvařili jsme další várku SORBET!u s hvězdným spojením manga a marakuji. Vzhledná mangová barva s neodolatelným aroma nabízí všechno, co slibuje: sladkou chuť zralého manga vyvažuje osvěžující kyselost marakuji, a to na podkladu Berliner Weisse, které neustále zdokonalují tak, aby dosáhli ještě jemnejší textury a přitom zachovali nízký obsah alkoholu.
125 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Kopa stříbrných NEIPA 15% (plech 0,5l)
Pivovar Sibeeria, Praha
První zářijový den je čas na oslavu, protože jeden náš dobrý kamarád slaví krásně kulatých… tak akorát! Vavřík je naším pomyslným dvanáctým hráčem už od začátků fungování pivovaru a často se staví ochutnat novinky, ještě než opustí tanky. Rozhodli jsme se proto uvařit pivo, kterým by se svými mnohými kamarády mohl slavit formou hrdinné Odysey po pražských hospodách. Podělíme se ale i s chmeložrouty po Evropě, protože Vavřík celou várku po deckách nevypije. Kopa Stříbrných je NEIPA, lehčí obsahem alkoholu a mohutnější ve vůni, protože to už tak bývá, když ejl nacpete Sabrem a Motuekou. Nabídne jemnou texturu, vyšší hořkost, intenzivní chmelovost a dostatek energie oslavovat až do rána.
130 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Yummy Blackcurrant, Prunes & Tonka Beans 23%, Pastry Sour Ale (plech 0,5l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Nový tekutý dezert právě přichází! Kromě toho, že je toto Yummy tradičně hustě krémové, je také nádherně fialové a plná černého rybízu. Skvěle se snoubí s lehkou kouřivostí sušených švestek a bohatým aroma bobů tonka. Balancujíc mezi ovocnou sladkostí a kyselostí z mléčného kvašení, je to další pivo, která se vzpírá pivní tradici.
150 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Yummy Pineapple, Papaya & Coconut 24%, Pastry Sour Ale (plech 0,5l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Další várka letního koktejlu! Naplnili jsme náš pivní tank hromadami ananasu a papáji a přidali kokos a trochu vanilky. V kombinaci se sladkým tělem má tato mňamka inspirovaná piña coladou tak daleko od piva s chutí piva, jak jen to jde. Tohle je v podstatě léto v plechovce, které vás naladí a nadchne na blížící se letní dovolenou.
150 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria EveryDay Life, Světlý ležák 12% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Tradiční. Český. Plzeňský. Klasický varný postup s dvojitou dekokcí, dlouhou dobou ležení a pouze z nejlepších českých surovin. Používáme humnový slad z kounické sladovny pana Klusáčka a chmel Žatecký poloraný červeňák, abychom získali plné sladové tělo, ušlechtilou chmelovou vůni a příjemnou hořkost, díky níž se těšíte na každý další doušek.
115 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Fresh Hop EveryDay Life, Světlý ležák 12% s čerstvým chmelem (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Světlý ležák, dvanáctka plzeňského typu. Plné sladové tělo, aromatické chmelově bylinné aroma s čerstvě sklizeným Žateckým poloraným červeňákem, příjemná charakteristická hořkost, která svádí k dalšímu doušku.
125 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Timeless, Oak Aged Pale Lager 14% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Timeless je 14stupňový světlý ležák s vysokým množstvím nesladového ječmene, který pivu dodává plnější tělo. Po uvaření ležel mnoho týdnů na jemném francouzském dubu, který přidal k bylinnému aroma chmele Saaz Special náznak toastové praženosti a rafinovanou hořkost doplnil jemným dřevitým aroma.
125 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Prague Drinking Team IPL 14% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
V dnešní době se už těžko hledá hranice mezi styly jako West Coast Pils, moderní spodně kvašená IPA a India Pale Lager, ale Prague Drinking Team je v každém případě víc než slušně nachmelený, suchý ležák. Aroma dominuje kombinace ananasu s krvavým pomerančem a špetkou konopí, to vše podtrženo výraznou hořkostí.
145 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibberia Lollihop, West Coast IPA 15% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Vlajková loď pivovaru. Americká West Coast IPA nacpaná Citrou a Mosaicem, se svěží ovocně sladkou vůní tropického ovoce, ananasu, pryskyřice a citrusů a s chmelovou hořkou chutí se suchým dozníváním.
145 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Grapefruit Lollihop, Fruit IPA 15% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Ochucená verze naší West Coast IPA. Aroma grepové kůry perfektně ladí s chmely a umocňuje tak zážitek. Citrusová bomba, hořkost grepové kůry a šťavnatost grepové dužiny. To chceš! Lollihop na druhou.
160 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Fogtown NEPA 12% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Městské ulice se na podzim halí do mlh, a podobně zamlženo bude i ve vaší sklenici po nalití Fogtown. Tento 12stupňový New England Pale Ale má jemnou a plnou texturu, ale pouhých 4,9 % alkoholu. Intenzita chmelení však zůstala stejná jako u silnějších piv, a tak si náš čich a chuť užívají exotické aroma zralé papáji s intenzivní dávkou kokosu a špetkou vanilky.
165 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Stromboli Hazy American IPA 16% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Pořádná zakalená moderní IPA bez použiti ovsa nebo pšenice. Komplexní chmelení a složení sladů vytvořilo jemnou strukturu nasycenou chmelem a vysokou pitelnost. Působivá oranžová barva hezky ladí s intenzivním aroma pomerančové kůry a manga a chmelovou plností, která zalije všechny chuťové pohárky. Tohle pivo je jemné a zároveň hořké, abyste si ho mohli užít nejen u hezkého západu slunce, ale i dlouho po něm.
185 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Hoppy Cow Milkshake IPA 16% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Hoppy Cow potěší tu část našeho publika, která preferuje i chmelená piva více do sladka. Kdyby jemný, zakalený základ s dávkou laktózy a intenzivním chmelením odrůdami Sabro, Mosaic a Azacca s důrazem na nižší hořkost nestačil, přidali jsme do tanku i naši oblíbenou mexickou vanilku, aby vznikl dokonalý mléčný koktejl pro milovníky piva (nebo pivo pro milovníky mléčných koktejlů?). Aroma kokosu, manga a vanilky ve vás vzbudí touhu vytáhnou z botníku své oblíbené žabky a vyrazit k moři.
185 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria I Love the Smell of El Dorado in the Morning NEIPA 17% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
El Dorado je jedním z těch chmelů, které jsme v minulosti už párkrát použili, ale vždy jsme měli dojem, že bychom se s ním měli seznámit důvěrněji. Proto jsme ho využili na jednochmelovou New England IPA. Základ jsme tentokrát zvolili o něco sušší, ale doplnili ho o dávku hutnějších sladů a vloček, ať tu chmelovost hezky vyváží. Ovocnější estery z kvašení ještě podtrhnou aroma ananasu spojenou s broskvemi a trochou hrušek, které El Dorado nabízí. Přidejte se k nám na sklenici příjemného chmelového vzdělávání.
195 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat


KONTAKT

Tel: 608 970 999
Email: info@bistroacajovnafrenstat.cz
Návrat na obsah