Sibeeria - Bistro StarsHollow & Čajovna Magnolia

Přejít na obsah
Sibeeria EveryDay Life, Světlý ležák 12% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Tradiční. Český. Plzeňský. Klasický varný postup s dvojitou dekokcí, dlouhou dobou ležení a pouze z nejlepších českých surovin. Používáme humnový slad z kounické sladovny pana Klusáčka a chmel Žatecký poloraný červeňák, abychom získali plné sladové tělo, ušlechtilou chmelovou vůni a příjemnou hořkost, díky níž se těšíte na každý další doušek.
100 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Jean-Pierre Lager 12%, Světlý ležák s francouzskými chmely (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Ve spolupráci Sibeerie a francouzského pivovaru Piggy vznikl tento neokoukaný, skutečně mezinárodní ležák. Jean-Pierre Lager je tradiční český ležák chmelený výhradně moderními francouzskými chmely Triskel a Barbe Rouge. Jejich vytříbené aroma plné lesních plodů a citrusů přirozeně doplňuje lehce zlatavý základ plzeňského sladu a staré britské odrůdy sladu Chevalier.
125 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibberia Lollihop, West Coast IPA 15% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Vlajková loď pivovaru. Americká West Coast IPA nacpaná Citrou a Mosaicem, se svěží ovocně sladkou vůní tropického ovoce, ananasu, pryskyřice a citrusů a s chmelovou hořkou chutí se suchým dozníváním.
135 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Grapefruit Lollihop, Fruit IPA 15% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Ochucená verze naší West Coast IPA. Aroma grepové kůry perfektně ladí s chmely a umocňuje tak zážitek. Citrusová bomba, hořkost grepové kůry a šťavnatost grepové dužiny. To chceš! Lollihop na druhou.
145 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Shark Attack Session IPA 11% (sklo 0,75)
Pivovar Sibeeria, Praha
Než nám skončí léto, chceme do vás nalít ještě jedno extra lehké a extra nachmelené pivo určené na dlouhé teplé večery. Lehký, jemně sladový základ spolehlivě podpoří mohutnou porci chmele, kterou jsme do něj nasypali a která se vám zakousne do jazyka. Novozélandsko-americké kombo chmelů Pacific Sunrise a Talus vytváří aroma rozmanitého exotického ovoce, kterému dominuje mandarinka s nádechem kokosu, a krásně kontrastuje s intenzivní hořkostí. Tohle pivo vás dostane.
135 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Ice Planet Cold IPA 13% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
I-P-A-VERSUM 009. Cold IPA je poměrně kontroverzní fenomén – je však jedno, jestli jí chcete nazývat IPL, za studena chmelený moderní ležák nebo spodně kvašená IPA, důležité je, že je to suché, hořké a voňavé pivo, které se dá pít celý večer. Slušný podíl rýže v sypaní dodává lehkému tělu na jemnosti a studené chmelení v průběhu aktivního kvašení zvyšuje ovocný potenciál použitého chmele. Kombo klasických amerických chmelů Columbus a Simcoe jsme podtrhli dávkou Cryo Simcoe a špetkou Pacific Sunrise, které vám sklenici napěchují limetou, pryskyřicí a ananasem a následně potěší parádní hořkostí.
160 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Golden Touch NEIPA 16% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Dostal se nám do rukou krásný chmel El Dorado Cryo, proto se nedalo jinak, než na něm postavit novou NEIPA. Ve spojení s ovocnou várkou Mosaicu a slušnou dávkou ovsa a pšenice pro jemnější mouthfeel je Golden Touch náš zlatý standard pro NEIPA - plná, zakalená a pitelná. Dostatek hořkosti jen dodává další rozměr sametovému tělu a zvýrazňuje exotické tóny broskví, ještě víc broskví, manga a šťavnatých žvýkaček, které si pamatujeme z dětství. Hustá pěna v čisté sklenici krásně drží, i když pivo pod ní postupně mizí, abyste si mohli jeho aroma vychutnat až do dna.
180 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat
Sibeeria Stromboli American IPA 16% (sklo 0,75l)
Pivovar Sibeeria, Praha
Pořádná zakalená moderní IPA bez použiti ovsa nebo pšenice. Komplexní chmelení a složení sladů vytvořilo jemnou strukturu nasycenou chmelem a vysokou pitelnost. Působivá oranžová barva hezky ladí s intenzivním aroma pomerančové kůry a manga a chmelovou plností, která zalije všechny chuťové pohárky. Tohle pivo je jemné a zároveň hořké, abyste si ho mohli užít nejen u hezkého západu slunce, ale i dlouho po něm.
160 Kč(vč. Cena produktu je uvedena s DPH)
Přidat


KONTAKT

Tel: 608 970 999
Email: info@bistroacajovnafrenstat.cz
Návrat na obsah